Er zijn momenteel 2 lotgenoten die aan hebben gegeven dat ze behoefte hebben aan een meeting. Via deze poll willen wij pols hoogte nemen hoeveel mensen er geïnteresseerd is in een meeting.
_________________ Stiltes zeggen alles tijdens gesprekken tussen vrienden. Niet de woorden, maar het niet hoeven uitspreken ervan is belangrijk.
di 08-07-2008 23:16
Herpules
Nieuw lid
Geregistreerd: do 29-11-2007 19:07 Berichten: 7
Re: Meeting 2008
Môgû Sis,
Heb ik mij al aangemeld? Bij deze. Zie het plan zeker zitten. Goed van je, dat er iets gebeurt.
H.
wo 09-07-2008 08:02
Sissy
Moderator
Geregistreerd: wo 11-04-2007 16:14 Berichten: 177
Re: Meeting 2008
Ja jij en Sandy zijn de 2 die interesse hebben getoont. Als er nog meer interesse is zullen we iets gaan organiseren
_________________ Stiltes zeggen alles tijdens gesprekken tussen vrienden. Niet de woorden, maar het niet hoeven uitspreken ervan is belangrijk.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum